Zarejestruj    Zaloguj    Dział    Użytkownicy   Szukaj    FAQ

• Advertisement

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Advertisement

Autor Wiadomość
 Post Napisane: 26 cze 2013 

To naturalne, że każdy chce wiedzieć ile będzie wynosić rata aby mieć świadomość swojego położenia. Obliczenie raty kredytowej to ogromna pomoc. osoba może odpowiedzieć sobie na pytanie, czy pomocna mieszkaniowa jest rzeczywiście taka super

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Obliczenie rat w przybliżeniu to ogromna wygoda. Nie trwa długo, wystarczy chwila żeby widzieć czego się można spodziewać. Korzystałam z takiego obliczenia i mnie satysfakcjonuję

Z obliczania rat kredytowych korzysta mnóstwo osób. Jest to takie trochę zabezpieczenie, wiedza ile trzeba wydawać każdego miesiąca. Jak kiedyś zdecyduję się na pożyczkę także skorzystam z takiego kalkulatora;-)

Post Napisane: 19 lip 2013 

Pomocna pozyczka i ich kalkulator to super gadzet dzięki któremu na stronie pomocnej pożyczki jesteś w stanie obliczyć ile musisz zapłacić za ratę na poczet zaciągniętego zobowiązania.

Post Napisane: 24 lip 2013 

Pomcona pozyczka i ich kalkulator, to naprawdę świetna sprawa. Można samemu obliczyc wysokosc raty jaką się będzie płaciło, bez jakich kolwiek trudnosci. Pomocna pozyczka to naprawdę jawna i godna zaufania firma.

Post Napisane: 29 sie 2013 

Rate kredytu mieszkaniowego w pomocnej pozyczce mozemy obliczyc sami uzywajac do tego kalkulatora . To nic trudnego . Znalezc mozemy go na stronie pomocnej pozyczce . Jednak zawsze tez mozemy udac sie do siedziby pomocnej pozyczce i tam wysokosc tej raty obliczyc z konsultantem .

Post Napisane: 22 wrz 2013 

Mała Mi napisał(a):
Czy korzystaliście może z możliwości - oblicz ratę kredytu mieszkaniowego? Czy to rzeczywiście daje wynik taki jak wyjdzie potem? :) bO nie umiem sama tego wyliczyć....

Moj kolega skorzystal z takiego kalkulatora , ktory jest na stronie pomocnej pozyczki tutaj macie link do stronu :pomocna pozyczka kalkulator. Wysokosc raty na pewno bedzie obliczona prawidlowo bo w koncu ten kalkulator udostepnila pomocna pozyczka .

Post Napisane: 14 paź 2013 

Bardzo ważne jest, że teraz można skorzystać z ofert pożyczkowych za pośrednictwem telefonu i smsa. Zobaczycie, że ofert takich jak www.morgis.pl będzie ciągle przybywać.

Post Napisane: 27 gru 2013 

Mała Mi napisał(a):
Czy korzystaliście może z możliwości - oblicz ratę kredytu mieszkaniowego? Czy to rzeczywiście daje wynik taki jak wyjdzie potem? :) bO nie umiem sama tego wyliczyć....

Czy chodzi ci o kalkulator pożyczki gotówkowej ? Bo jeśli o niego, to jasne, że on skonstruowany jest tak, żeby pokazywał dokładną ratę jaką trzeba będzie miesięcznie ponosić. Z resztą sam wielokrotnie zanim wziąłem taką pożyczkę korzystałem z tego kalkulatora i przekładało się to co on tam wykazał na rzeczywistość.

Post Napisane: 25 sty 2014 

Mary J. napisał(a):
Mała Mi napisał(a):

Mam ten sam problem i pewnie nie my jedne! Ale mam nadzieje, że jest ktoś z pomocna pożyczka forum, kto odpowie nam na nasze pytania:) :D

No właśnie, ja też czekam na taką konkretną odpowiedz, może jakiegoś admina tego forum :) Ja z pożyczek bez bik korzystam w moim mieście studenckim we Wrocławiu i tutaj też niebawem zamierzam kupić jakieś mieszkanie, bo być może osiedlę się tu juz na stałe.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona